Pattern for parallax 1

Zobrazování obsahu na televizích kamenných poboček

Pro sázkovou kancelář jsme připravili komplexní řešení “televizního” vysílání na pobočkách - a to od grafického návrhu po navržení a implementaci celého technického řešení. Navrhli a zrealizovali jsme specializovaný hardware a software, který dokáže v reálném čase - live - zobrazovat nejen aktuální výsledky, ale i kurzy a další (velmi často marketingový obsah). A to na televizích, které jsou umístěné na pobočkách klienta.

Zvolený programovací jazyk a operační systém

Aplikaci jsme vyvíjeli v několika programovacích jazycích. Různé části aplikace jsme vyvíjeli v jazycích PHP, JAVA, HTML, CSS a JavaScript - a to kvůli různé funkčnosti vysílání obsahu na kamenných pobočkách.
Aby komunikace probíhala i s dalšími systémy, které klient používá, naprosto bez problémů, realizovali jsme ji pro operační systém Linux - na něm běží všechny ostatní systémy klienta.

Lokální zacílení obsahu

Aplikace umožňuje zobrazovat na různých obrazovkách různý obsah. A to díky malému PC, které je u každé obrazovky. Díky tomu je možné zobrazovat na pobočkách i lokálně cílenou reklamu. Nastavení toho, co se na obrazovce objeví, je snadné a provádí se v administraci. Systém si navíc poradí i s drobnějšími aplikacemi 3. stan

Požadavky na rychlost a výkon

Při implementaci jsme řešili nejen rychlost zobrazování, která by samozřejmě měla být vysoká, ale cílem bylo zároveň minimalizovat odebíraný výkon. To se nám podařilo - aplikace je v tomto směru nenáročná a zobrazování dat na obrazovce má minimální vliv na výkon PC stanice.

Stabilita a řešení neočekávaných událostí

Součástí implementace řešení bylo a stále je i testování. Jde o automatizované unit testování, díky kterému běží VictoriaTV téměř bezchybně.

Typ aplikace:

  • Webová

Programovací jazyk:

  • JAVA
  • PHP
  • JavaScript

Obor:

  • Sázkové kanceláře