Pattern for parallax 1

Vývoj aplikací na míru

Software by se vždy měl přizpůsobit potřebám vaší firmy. Nikdy ne naopak. S „krabicovým“ řešením bude výsledkem vždy kompromis, s aplikací na míru nikoli. Investujte do řešení na míru, počáteční investice se vám vrátí - třeba úsporou času vašich zaměstnanců. A čas jsou peníze.

Co má vliv na cenu aplikace?

  • to, do jaké míry na nás necháte řízení projektu, jak časté budou konzultace
  • jak náročný bude návrh, vývoj, a tím pádem implementace, testování a podpora
  • zda půjde o desktopovou, mobilní, webovou aplikaci
  • jaký typ aplikace budeme vyvíjet - zda informační, obchodní, rezervační, aukční nebo jiný systém
  • o jak komplexní řešení půjde a zda budeme řešit i její integraci a kompatibilitu z hlediska zařízení nebo operačního systému

Ať už se ale rozhodnete pro jakkoli rozsáhlé řešení, naše práce bude vždy stát na 4 základních pilířích:

  • pokročilém programování a vhodných programovacích jazycích
  • uživatelské přívětivosti, přizpůsobení a snadném propojení
  • maximální rychlosti při zachování minimálních nároků na výkon
  • stabilitě a předcházení a řešení neočekávaných událostí
1.

Pokročilé programování a vhodné programovací jazyky

Pro vývoj zakázkových aplikací a jejich administraci používáme vlastní framework. Pravděpodobnost chyb v kódu snižuje fakt, že jsou naši programátoři opravdu zkušení.  Pracujeme s nejmodernějšími verzemi programovacích jazyků. Při práci používáme vše od nejpoužívanějších HTML, PHP až po moderní REACT.

 
 
2.

Uživatelská přívětivost, přizpůsobení a snadné propojení

Vaše potřeby jsou pro nás na prvním místě, proto aplikace vždy navrhujeme maximálně přívětivě. Aplikace se vždy přizpůsobí vašim potřebám, ne naopak. Díky UX výzkumům víme, že přívětivost rozhraní aplikace se dá neustále vylepšovat a zdokonalovat. Naše řešení vždy navrhujeme tak, aby se dala snadno propojit s aplikacemi třetích stran. A problémem není ani propojení desktopové a webové aplikace. Nezapomínáme ani na responsivitu a možnost rozšíření o další funkce. Vyvineme pro vás vše od na míru přizpůsobeného řešení, které je použitelné pro laiky, až po dostatečně hluboké a sofistikované řešení určené pro náročné.

 
 
3.

Optimalizace rychlosti aplikace - maximální rychlost při minimálních nárocích na výkon

Víme, že rychlost je pro naše zákazníky zásadní, proto klademe důraz na kvalitní práci programátorů, jejímž výsledkem jsou optimalizované aplikace. Tedy aplikace maximálně rychlé a navržené tak, aby nezpomalovaly váš počítač ani server - díky tomu, že umí pracovat s pamětí RAM, využívají všechna jádra procesoru a pracují s kvalitními dotazy na databázi. Aplikace si poradí i s velkým množstvím dat a jejich rychlým zpracováním.

 
 
4.

Předcházení a řešení neočekávaných událostí a stabilita

Dokážeme zajistit, aby vaše aplikace fungovala jako švýcarské hodinky, tedy zcela bezchybně. Aplikace dokážeme navrhnout tak, aby jejich údržba výrazně neomezila jejich běžný provoz. Je pro nás standardem, že aplikace běží nonstop a bez výpadků. Víme, že nefunkčnost aplikace může znamenat velké ztráty. A proto těmto situacím předcházíme: testováním, automatizovaným monitoringem, ale i takzvanými eskalačními plány. Aplikaci testujeme před nasazením, a to jak manuálně, tak automatizovaně. Předcházíme tak neočekávaným problémům bezprostředně po nasazení aplikace, ale i při běžném chodu v budoucnu. Ze zkušeností víme, že se problémy mohou objevit a vy si jich nemusíte všimnout. Proto bývá součástí aplikací automatizovaný monitoring v reálném čase. Ten na problém upozorní nás a my ho okamžitě vyřešíme.

 
 
Pattern for parallax 1

Pusťte se do vývoje aplikací s námi!

Systém je možné stavět postupně a ladit ho na základě vašich potřeb. Ty se v průběhu vývoje často mění - a my, díky tomu, že aplikace na míru vyvíjíme agilně, na toto dokážeme reagovat. Přesvědčte se!

KONTAKTNÍ ÚDAJE

Tel icon

Telefon

+420 228 227 856

Email icon

Email

office@victoriatech.cz

Address icon

Adresa

Letenské náměstí 157/4
Bubeneč, 170 00 Praha 7

NAPIŠTE NÁM

Vybrat soubor...

Kliknutím na “Odeslat” souhlasíte s tím, že Vaše osobní údaje budou uchovány v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů a použity pro veškeré potřebné účely společnosti Victoria TECH, s.r.o.

Položky označené hvězdičkou (*) je nutné vyplnit