Pattern for parallax 1

Vývoj aplikací s ohledem na UX a propojení

Základní UX pravidlo říká: Nenuťte uživatele příliš přemýšlet. Aplikace proto navrhujeme intuitivně a tak, aby byly uživatelsky přívětivé. Právě přehlednost, UX přívětivost a čitelnost velkého množství informací jsou základní stavební kameny každého kvalitního projektu. Mimochodem, věděli jste, že pokud se člověk v rozhraní aplikace nebo na webu nestihne zorientovat do 5 vteřin, pravděpodobně o něj jako o potenciálního zákazníka přijdete? Kromě toho, že aplikace navrhujeme intuitivně s ohledem na UX, vždy je navrhujeme i tak, aby bylo snadné jejich propojení se stávajícím systémem.

Aplikace pro monitorování vstupů do objektu elektrárny

Pro aplikaci pro monitorování objektů je zásadní, aby její rozhraní bylo uživatelsky přívětivé a maximálně přehledné. Proto jsme vývoj a finální podobu systému Object Monitoring s klientem konzultovali v maximální možné míře a následně jeho podobu upravovali.
Výsledkem je základní a maximálně přehledný dashboard, na kterém klient na první pohled vidí, zda a jak jsou objekty střežené, nebo odstřežené. Orientaci výrazně usnadňuje barevné podbarvení.
Aplikace je samozřejmě i dále rozšiřitelná - je možné vyvinout další moduly, které budou se systémem kompatibilní a rozšíří dál jeho funkce. Aplikace samotná pak najde uplatnění nejen u vstupů do fotovoltaických elektráren, ale kdekoli, kde je nutné a nezbytné monitorovat vstupy do objektu.

Aplikace pro monitorování výkonu fotovoltaické elektrárny

Monitorovací software jsme vyvíjeli s ohledem na velké množství solárních elektráren, jejichž stav může klient sledovat. Rozhraní je po grafické stránce navržené uživatelsky tak, aby klient snadno a opravdu rychle dokázal identifikovat problematické zařízení.

Aplikace pro aukci reklamního prostoru v televizním vysílání

Při vývoji aplikací a návrhu uživatelských rozhraní si uvědomujeme, že typickými uživateli jsou laici. V tomto konkrétním případě zástupci obchodních firem. Uživatelské rozhraní aukční aplikace je tedy navržené s ohledem na maximální přehlednost a UX přívětivost. Uživatel se v rozhraní dokáže sám velmi rychle zorientovat a práce v něm je snadní a intuitivní.

Platforma k provozu sázkové kanceláře

5 vteřin - tolik by mělo uživateli stačit k tomu, aby se zorientoval na webu nebo v administračním rozhraní. Všechny naše aplikace proto navrhujeme maximálně intuitivně - a platí to i pro core platformu sázkové kanceláře. Snadno a rychle by se v ní měli orientovat především bookmakeři.
Administrace sázkových příležitostí a kurzů je pro ně snadná. V modulu “reporty” nemusí složitě naklikávat, jaké informace chtějí, ale mohou pracovat s předdefinovanými variantami. Výsledný report pak mají k dispozici během pár vteřin.
V budoucnu není problém propojit tuto platformu i s dalšími moduly.

Návrh a implementace grafiky pro web sázkové kanceláře

Typickým uživatelem webu sázkové kanceláře je logicky sázkař. Web proto musí být maximálně přehledný, intuitivní, musí vzbuzovat důvěru, pomoci s orientací v sázkových příležitostech. Zároveň musí být optimalizovaný nejen pro všechny prohlížeče (od starších verzí IE až po nejnovější aktualizace Google Chrome), ale musí být i maximálně responzivní a v souladu s designem a funkcemi mobilní aplikace.
Díky intenzívní spolupráci a komunikaci s klientem se nám podařilo odstranit a vyladit spoustu prohřešků, které znepříjemňují online sázení u jiných velkých sázkových kanceláří.
Font písma a barevné podbarvení bloků jsme vybrali s ohledem na maximální orientaci na stránce. Na webu je spoustu dynamických prvků - od tiketů, které “cestují” při scrollování, až po dynamicky se rozbalující podrobné informace. Velký důraz jsme kladli také na obsah Hlavní stránky, kde má být agregováno opravdu to nejdůležitější.

Aplikace pro zpracování velkého objemu dat v krátkém čase

Aplikaci jsme navrhli tak, aby si klient sám mohl nastavit druh a množství dat, které bude aplikace ze služby BetRadar přijímat. A to velmi jednoduše prostřednictvím intuitivního administračního rozhraní.
Aplikace navíc komunikuje i s dalšími systémy, které klient používá - ať už jsou to samotné sázecí systémy nebo databáze.

Aplikace pro rychlé sestavování materiálu pro tisk

Aplikace umožňuje připravit materiál k tisku zákazníku skutečně na míru - řazením i volbou konkrétních informací. Grafický návrh jsme - s ohledem na čitelnost velkého množství informací, jež tiskovina obsahuje - volili minimalistický.